تبلیغات
مجومرد___ رضوانشهر
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : هاتفی مجومرد  • تاریخ ارسال : پنجشنبه 18 آذر 1389, 05:42 ب.ظ
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت:بیش از 820 مرکز فرهنگی و هنری تحت پوشش این کانون قرار دارند.

روز چهارشنبه کنگ احداث پروژه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان با حضور "رضایی"مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور و "سعید عبداللهی"فرماندار این شهرستان در رضوانشهربه زمین زده شد.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در این مراسم به مراکز فرهنگی تحت پوشش این کانون اشاره کرد وافزود: بیش از 820 مرکز فرهنگی و هنری ، 50 کتابخانه پستی و 55 کتابخانه سیار روستایی تحت پوشش این کانون می باشند و انتظار می رود تا پایان برنامه پنجم توسعه بیش از 150 کتابخانه روستایی دیگر نیز راه اندازی گردد.

وی اظهار امیدواری کرد با احداث این کانون، کودکان و نوجوانان شهرستان صدوق با همراهی و همکاری والدین خود از امکانات خوب اموزشی آن در آینده بهره مند شوند.

فرماندار صدوق نیز دراین مراسم با اشاره به نقش این کانون در هدایت ذهنی و فکری کودکان و شناسایی ذهن های برتر و پرورش آنها با شیوه های نوین آموزشی اظهار داشت: اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و آموزشی برای کودکان می تواند زمینه ساز پیشرفت و حرکت رو به جلو همراه با پیشرفت تحصیلی در آینده باشد.

پروژه احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صدوق  در زمینی به مساحت 2200 مترمربع و با زیربنای 800 مترمربع آغاز و با هزینه ای بالغ بر 8 میلیارد ریال تا دهه فجر سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

در ضمن زمین مورد نیاز از طرف  برادر بزرگوار, جناب آقای سید ضیاء وکیل السادات که خدا ابویش را رحمت نماید تامین شده است.
ادامه مطلب
تبلیغات

تبلیغات