تبلیغات
مجومرد___ رضوانشهر
چت روم
آمار بازدید

کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : هاتفی مجومرد  • تاریخ ارسال : جمعه 21 آبان 1389, 10:06 ق.ظ

شنیدن این اخبار و دیدن این عكسها خالی از لطف نیست

روی ادامه مطالب كلیك كنید.نظر یادتون نره


برای اولین بار در ایران سور قرآن بروی انواع سنگ نگارش شد


نمایشگاه تخصصی "شهاب آسمانی" شامل سنگ نوشته های زیبای قرآنی در محل خانه فرهنگ و هنر رضوانشهر افتتاح شد.

آقای "سعید عبداللهی"فرماندار شهرستان صدوق صبح شنبه  در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور "محمود عالیشوندی"مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد ضمن تشکر از خلاقیت و ذوق هنری "سید حسین پوررضوی" هنرمند رضوانشهری بر شناسایی و معرفی آثار این هنرمند توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد.

وی آثار قرآنی را دارای معنویت و جذابیت خاص توصیف کرد و افزود: کتابت ریزآیات قرآنی بروی سنگ نیازمند تبحر و ذوق خاص و سعادتی است که خدواند به این هنرمند عطا کرده است.

نمایشگاه تخصصی"شبهای آسمانی" شامل سنگ نوشته های قرآنی است که با هنرمندی "سیدحسین پوررضوی" سور مختلف قرآن مجید به صورت ریز نویسی بروی انواع سنگ و در ابعاد مختلف کتابت شده است.

 

بازدید رئیس روابط عمومی استانداری یزد از نمایشگاه "شهاب آسمانی "رضوانشهر صدوق


قائم محمدی:حمایت از آثار وهنر قرآنی حمایت از فرهنگ و تمدن اسلامی است .

"سید عبدالمجید قائم محمدی" مشاور استاندار و رئیس روابط عمومی استانداری یزد روز یکشنبه در بازدید از نمایشگاه  سنگ نوشته های قرآنی با نام "شهاب آسمانی"ذوق و سلیقه"سید حسین پور رضوی" هنرمند رضوانشهری را ستود .

وی  سوق دادن هنر به سمت نعالی ارزش های دیدنی را ارزشمند توصیف کرد و خاطر نشان نمود: زمانی ارزش یک کار هنری محرز می شود که صاحب اثر با جان و دل و با نیت پاک و درونی نسبت به انجام آن اقدام نماید.

رئیس روابط عمومی استانداری  یزد بر حمایت مادی و معنوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از این هنرمند تاکید کرد و تصریح نمود: حمایت از هنر قرآنی به واقع حمایت از فرهنگ و تمدن اسلامی است .

قائم محمّدی موفقیت و پیشرفت افراد را در گروه تمسک به قرآن و اهل بیت عنوان کرد و افزود: از آنجایی که این هنرمند توانمند شهرستان صدوق هنر خود را با قرآن عجین و مزین کرده است یقینا آثار و برکات مادی و معنوی آن را در زندگی و کار خود مشاهده خواهد نمود.

مشاور استاندار همنچنین از دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه "شهاب آسمانی"تشکر و قدردانی نمود.

استاندار محترم یزد جناب آقای فلاح زاده از نمایشگاه شهاب آسمانی هنرمند عزیز رضوانشهر صدوق آقای سید حسین پوررضوی بازدید به عمل آوردند و قرا شد اثر ریز نویسی کل قرآن کریم که توسط این هنرمندرضوانشهری بر روی سنگ در حال اتمام است و تا کنون هفت ماه وقت برده است را خریداری نماید . 

نمونه ای از هنر این هنرمند رضوانشهریادامه مطلب
تبلیغات

تبلیغات